Attika Komba speksteenkachel (VERKOCHT)
| Merk | Attika |
| Artikelnummer | Komba |
| Beschikbaarheid | Niet meer leverbaar |
-
€0,00
Helaas verkocht
Net als uurwerken maken de Zwitsers ook zeer mooi kachels. Attika is een wat minder bekend merk in Nederland. Wat ons betreft onterecht. Attika combineert 3 belangrijke elementen in haar merk:
• hoogstaande materialen
• zeer schoon stokend
• schitterend design
Het zijn niet de goedkoopste kachels, dat is waar maar Attika houtkachels behoren absoluut in de top van de houtkachels.Kachel is door ons in absolute nieuwstaat gebracht. Voorzien van nieuw afdichtingen, nieuwe hittebestendige laag en nieuw binnenwerk. Kortom een kachel die niet van nieuw te onderscheiden is.
| Algemeen | |
| Energielabel | A |
| Vermogen | 8 kW |
| Rendement | 77 % |
| Pijpdiameter | 150 mm |
| Afmetingen (H×B×D) | 109,5 x 66 x 56 cm |
| Aansluiting pijp | achter |
| Harthoogte pijp | 92,5 |
| Hart pijp vanaf achterzijde | n.v.t. |
| Co uitstoot | 0,10 % |
| Houtblokkenlengte | 40 cm |
| Te verwarmen ruimte | 100-200 m³ |
| Buitenluchtaansluiting | nee |






